O nas

Portal promocji lokalnych produktow regionalnych i przedsiębiorstw  Kadłuba Wolnego, gminy Zębowice oraz Krainy Dinozaurów powstał w  celu umożliwienie mieszkańcom dostępu do informacji o produktach lokalnych i przedsiębiorstwach poprzez wykonanie portalu promocji lokalnych produktow regionalnych i przedsiębiorstw LDG Kraina Dinozaurów.

Zgodnie ze statutem LDG Kraina Dinozaurów ma za cel"Podejmowanie inicjatyw i działań mających na celu: rozwój produktów regionalnych, turystyki, przedsiębiorczości.." Powstał już portal promocji turystyki LDG jednak brakuje portalu promocji produktów lokalnych i lokalnych firm. Jest to bardzo ważne z uwagi na to, iż wielu mieszkańców utrzymuje się z lokalnej przedsiębiorczośći a internet dziś jest powszechnym narzędziem promocji przedsiębiorstw.

 

Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane wpisy:

PPHU Artis

Firma / Osoba / Produkt:

Kotarski Gerard. Piekarstwo, ciastkarstwo

Firma / Osoba / Produkt:

Bank Spółdzielczy

Firma / Osoba / Produkt:


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pt. Portal promocji lokalnych produktow regionalnych i przedsiębiorstw Kadłuba Wolnego, gminy Zębowice oraz Krainy Dinozaurów, współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Środki pozyskane za pośrednictwem LGD „Kraina Dinozaurów” w ramach Małych Projektów. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  Schowek (0)